Menu
Your Cart

Standart Biber

Model: Semerkand F1 Kapya Biber Fidesi
 Verimi yüksektir.* Erkencidir.* Güçlü ve sezon boyunca dik duran, meyveyi kapatan bitki yapısına sahiptir.* İç ve dış rengi koyu kırmızı, meyve eti sıkı ve serttir.* Meyve boyu 18-22 cm ve kalın etlidir.* Taze pazar sanayi (közleme,kübik kesim,dondurulmuş kesim ve salça) tüketimine uygundur.*M..
1,20TL Vergiler Hariç:1,20TL
Model: Standart Acı Dolma Biber Fidesi
Çeşit Adı Antep DolmaTip Acı Dolma BiberRenk Koyu YeşilDikim Dönemi Baharlık..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Acı Kıl Biber Fidesi
MEYVE ÖZELLİKLERİİnce,uzun, körüklü, parlak renkli kaliteli meyve.BİTKİ YAPISIDal/döl dengesi yerinde,güçlü bitki,meyveyi güneşten korur.Hibrit gücü ile yüksek verimli.ÇEŞİDİN ÜSTÜN VASIFLARIYüksek verim ve hastalık dayanımı.İç pazar ve ihracat için uygun, parlak renkli, kaliteli meyve.Güçlü bitki m..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Biberiye Top Cin Biber Fidesi
- Açık tarla yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir.- Bitki güçlü gövde yapısına sahip, sap kısmı geniş, uç kısmına doğru sivrileşen verimli bir çeşittir.- Bitki 40-60 cm boyundadır. - Meyveler ufak ve konik yapıda olup 3,5-4 cm uzunluğunda ve ortalama 10-15 gr ağırlığındadır.- Meyve eti acı ve t..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Çarliston Biber Fidesi
Bitki habitüsü kuvvetli olan standart Çarliston biber çeşididir. Sofralık, turşuluk ve kızartmalık olarak tüketimi yapılmaktadır. Meyveleri sarımsı yeşil berrak renktedir ve ortalama 18 cm. uzunluğundadır. Dikimden ilk hasada yaklaşık 55 günde gelir...
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Çorbacı Biber Fidesi
Ortalama Meyve Uzunluğu   18-20 cmÜretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı YetiştiriciliğiGüz, bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun,Çorbacı tipinde,Bitki yapısı güçlü,Meyveleri acı, açık yeşil renkte, hafif körüklü biber çeşidimizdir..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Demre Sivri Biber Fidesi
Ortalama Meyve Uzunluğu   18-20 cmÜretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı YetiştiriciliğiDiğerÖzelliklerGüz, bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun,Tatlı demre sivrisi tipinde,Bitki yapısı çok güçlüMeyveler yeşil renkli ve hafif körüklü,Meyveleri %100 tatlı sivri biber çeşidimi..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Kandil Dolma Biber Fidesi
Erkenci üretime ve açık tarla koşullarına uygun , dolmalık biber çeşitidir.Bitki çok dallanan,bodur tipli bir yapıdadır.Meyveler 7-8 cm uzunluğunda , 5-6 cm çapında , 3-4 loblu , 2 mm et kalınlığında ve yeşil renklidir. Meyve dış kabuğu ince ve meyve eti tatlıdır. Meyve aşağıya bakan tipte..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Kapya Biber Fidesi
Açık tarla yetiştiriciliğine uygun geçci bir çeşittir.- Bitki bodur görünümlü, toplu yapılı, alçak dallı, bol yapraklıdır.- Meyve kırmızı renkli , konik şekilli, yassı , kalın etli ve az tohumludur.- Meyve ağırlığı 150-200 gr arasındadır, meyve eti 2.5 cm kalınlığında ve tatlıdır.- Meyve 15-18 cm uz..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Tatlı Kıl Biber Fidesi
Açık tarla ve örtü altı yetiştiriciliğine uygundur.Bitki yapısı oldukça kuvvetli bitki boyu ortalama 50- 60 cm boyundadır.Meyvesi tatlı, sivri bir biber çeşididir.Meyve rengi yeşildir ve 17-20 cm uzunluğundadır.Olgunlaşma süresi fide dikim tarihinden itibaren ortalama 55-60 günde hasada gelir.Dekara..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Üçburun Köy Biber Fidesi
Standart, tatlı ve köy tipi biber çeşididirMeyve şeklinden dolayı üç burun olarak da bilinirEtli meyveler, koyu yeşil renktedirOrtalama meyve uzunluğu 10-13 cm civarındadırTaze, turşuluk ve kurutmalık olarak tüketilir..
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Model: Standart Yukarı Bakan Cin Biber Fidesi
Meyveleri toplu halde çıkan bir çeşittir.Yukarı Bakan Cin Biberinde Meyveler yukarı bakar.Meyve tadı acı olan biberdir.Turşuluk olarak kullanılabildiği gibi Yukarı Bakan Cin Biberi taze tüketime de uygundur...
0,90TL Vergiler Hariç:0,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)