Menu
Your Cart

Aşılı Domates Fideleri

Model: Aşılı Alaturka F1 Domates Fidesi
Sırık domatesGüçlü ve gür yapraklıBoğum araları kısaÇok erkenci VerimliSıcak dayanımı yüksek.HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1IR: TYLCVMeyveBasık ve dilimli köy domatesi, 300 - 320 gr Et rengi kırmızıSert ve kaliteliYeşil hasada uygunTat ve aroma çok iyiRaf ömrü uzun.Yetiştirme DönemiAçık tarla. , Sera..
5,30TL Vergiler Hariç:5,30TL
Model: Aşılı Ancha F1 Domates Fidesi
ANCHA F1 sahil kesiminde baharlık ve yaylada yazlık dikime uygun çeşittir. TSWV, TYLCV, FOR, FOL, N karşı yüksek toleranslıdır.5 meyveli salkımlarda ortalama meyve ağırlığı 300- 350 gr'a ulaşır.Salkım budaması yapılarak meyve ağırlığı 400- 450 gr olabilir.NEDEN AŞILI DOMATES FİDESİ ? Anaç ..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Android F1 Domates Fidesi
300- 350 Gr MeyveKoyu Kırmızı RenkGüçlü Bitki YapısıBaharlık Bir ÇeşitAşı Anacı : ARMSRTONG - KİNGKONG NEDEN AŞILI DOMATES FİDESİ ? Anaç olarak kullanılan çeşide göre değişmekle beraber genel olarak toprak kaynaklı şu hastalıklara karşı dayanım ve tolerans sağlar: V: VerticilliumN: Ne..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Bigmek F1 Domates Fidesi
Bitki YapısıGüçlü bitki ve kök yapısıSalkım Yapısı Dağınıktırİçten Dışa Doğru Kızaran Dolayısı İle Pembe Hasada da Uygun Enine Kesildiği Zaman Biftek Görüntüsünü Andıran Mükemmel Albenili ve Serttir. ErkenciMeyveGüz, Bahar, Yaylaİri 250 - 350 Gr MeyveYüksek TonajSalkımlar Arasındaki Meyvel..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Gül Pembe F1 Domates Fidesi
Sırık pembe domates, boğum arası kısa Erkenci, yüksek verimli.Salkımda 4-5 meyveParlak pembe, az dilimliTat ve aroma çok iyi250 - 270 gr sertRaf ömrü uzun.İlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla.HR: ToMV, Vd, Va, Fol 0-1NEDEN AŞILI DOMATES FİDESİ ? Anaç olarak kullanılan çeşide göre değişmek..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Panda F1 Beef Domates Fidesi
Ürün Özellikleri:Standart meyve tutumu ve yüksek meyve kalitesi ile erkenci beef domates çeşididir. Uzun raf ömrü ile ihracata uygundur. Koyu kırmızı meyve rengi ve lezzeti ile aranılan beef domates çeşididir.Bitki  Bitki Tipi Sırık DomatesBitki Gücü GüçlüErkencilik ErkenciSezon BaharSalkım 4 -..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Seyran F1 Domates Fidesi
Erken baharlık dikime (Kasım – Şubat) uygundur.Çok erkencidir ve hızlı kızarır.Çakır hasat edilmeye uygundur.İç ve dış meyve rengi koyu kırmızıdır.Uzun raf ömrüne sahiptir.Sırık – Baharlık 200 – 250Koyu KırmızıÇok Erken Bitki2.4 /m2 Va, Vd, Fol:0,1,ToMV N (Ma, Mi, Mj), TYLCV, Ff-5NEDEN AŞILI DOMATES..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Torry F1 Domates Fidesi
Antalya, Kumluca, Fethiye, Elmalı (yayla-erken bahar) bölgelerinde güçlü adaptasyon sağlar. Soğuk tutum kalitesine sahiptir (meyve kalitesi bozulmaz).Düşük ışıklanma şartlarında renk alması mümkündür. Güçlü bitki / yüksek verime sahiptir. Uzun raf ömrüne sahiptir.Meyve üniformitesi va..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Trend F1 Kokteyl Domates Fidesi
Çeşit : TREND F1Dönemi : güz, kış, baharMeyve Kg-Ad-Boy : 35-40 grMeyve Şekli : ovalOlgunlaşma : erkenciAçıklama : tylcv, fol1 toleranslıbol verimlisalkım ve tekli hasada uygunsert ve parlak kırmızı meyvemükemmel meyve aromasıraf ömrü uzun, ihracata uygunNEDEN AŞILI DOMATES FİDESİ ? Anaç olarak..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Tybeef F1 Domates Fidesi
Bitki yapısı güçlü ve yarı açık yapıdadır.İlk salkımdan üst salkımlara kadar çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir.Bitkisel özellik olarak çoğu zaman yaprakları içe doğru hafif dönüktür.Yetiştiriciliği kolay, çatlamaya dayanıklı özellikli bir beef domates çeşididir.Meyve şekli basık yuvarlak ve ha..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Aşılı Verty Kokteyl Domates Fidesi
Çeşit                        :    VERTY F1Dönemi                    :    Geç güz, kış, erken baharMeyve Kg-Ad-Boy     :    35-45 gr Meyve Şe..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Model: Sihirbaz F1 Aşılı Domates Fidesi
Çift Virüs Toleranslı İlk Pembe Domates (TSWV-TYLCV)Mükemmel Meyve Kalitesiyle İrilik ve Uzun Raf Ömrüyle Pembe Domateste Devrim!Tüketim Şekli:Taze TüketimOlgunlaşma:OrtaYetiştirme Şekli:Örtü AltıTavsiye Edilen Sezon:BaharlıkMeyve Şekli:Basık YuvarlakMeyve Ağırlığı:300-400 grMeyve Rengi:PembeSertlik..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)