Menu
Your Cart

Oleo-Mac GST250 Mini Motorlu Testere 1.3Hp 30Diş İnce Pala

Oleo-Mac GST250 Mini Motorlu Testere 1.3Hp 30Diş İnce Pala
This product qualifies for free shipping
Easily add or remove custom info blocks on any product. Define rules on which blocks can appear, such as a certain price, category, brand or options.
  • Stock: In Stock
  • Model: Oleo-Mac GST250 Mini Motorlu Testere 1.3Hp 30Diş İnce Pala
150 samples sold
1823 views
4.200,00TL
Vergiler Hariç: 4.200,00TL
Modern Ürünler
En yeni teknoloji olan ürünler ..
Özel Üretim
Özel üretim olan ürünler
Topraksız Tarım
Yerli Ve ithal topraksız tarım ürünleri..

Güç : 1,3 hp - 1 kW

Silindir Hacmi : 25,4 cm³

Kılavuz Uzunluğu : 25 cm

Zincir Ölçüsü / Diş : 1/4" - 30

Yağ Pompası Tipi : Otomatik / Ayarlanabilir / Alüminyum

Yağ / Yakıt Depo Kapasitesi : 0,185 / 0,22 lt

Ağırlık

Amortisör Sistemi

Zincir Germe

Segman

Motor Tipi

2,7 kg

Var

Yandan

Tek

EURO 2 Düşük emisyonlu

Vibrasyon Önleyici Amortisör sistemi

Otomatik alüminyum yağ pompa

Yandan zincir germe

Kolay çalıştırma

Hafif ergonomik yapısı ile tek elle kullanım

Profesyonel kullanımlar için ideal

EURO2 Düşük emisyonlu motor

      Güç, hafiflik, ileri ergonomi ve kullanım rahatlığının eşsiz birlikteliği sayesinde sınıfının lideri olarak dikkat çeken ürün; EURO2 normlarına uygun 2 zamanlı motoru kolay çalışltırma sistemi, yüksek verimli alüminyum yağ pompası, üst düzey kesim temizliği sağlayan özel tasarımı ve tek el ile kullanılabilir olması ile profesyonel budama ve bakımcılar için ideal… 2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder.

     2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmiş, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları, direkt veya dolaylı olarak, makinenize garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.

     EasyOn simgesi, kolay çalıştırma sistemine sahip makineler için kullanılır. EasyOn (kolay çalıştırma) sistemine sahip makineler, fazla güç harcamaksızın, birkaç ip çekişi ile kolayca çalışabilen makinelerdir. SharpPro simgesi, profesyonel yoğun ve ağır hizmet kullanımına uygun makineler için kullanılır. Yoğun peyzaj işleri ve profesyonel tarım uygulamaları için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler ağır hizmet uygulamaları geniş alan çim biçme, bağ-bahçe çapalama, ilaçlama, yabancı ot temizliği, ağaç kesme ve diğer ağır ve yoğun tarım uygulamaları işlerinde kullanılır.

     Yandan Zincir Germe simgesi, zincir germe sistemi yan tarafta bulunan motorlu testereler için kullanılır. Yandan zincir germe sistemi ile zincirin kılavuzdaki gerginliği motorlu testerenin sağ cephesinden, tornavida yardımı ile kolayca yapılabilmektedir.

     "Easy-on” kolay başlatma sistemi makinenin zahmetsizce ve az sayıda çekişle başlatılmasını sağlar "Primer” oldukça düşük sıcaklıklarda dahi ilk çalıştırmayı kolaylaştırır Alüminyumdan yapılma yağ pompası: rölantide sıfır debi ve zaman içinde maksimum dayanıklılık garanti eder.

Kullanım Türü : Benzin

Güç - Hp : 1.0 - 1.5 Hp

Garanti Süresi

24 Ay

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
İçerik Hazırlanıyor ....... Bu ürünün videosu çok kısa süre içerisinde sizlerle olacak