Menu
Your Cart

Gübre Çeşitleri

BAKIR SÜLFAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: BAKIR SÜLFAT 25 KG
Görünüm Mavi Kristal, kokusuzKimyasal Adı Bakır (II)Sülfat Pentahidrat / Mavi vitriol; Copper (II) Sulfate PentahydrateKimyasal Formülü CuSO4 .5H2OAmbalaj Şekli 25 kg. lık torba ve 1.000 kg lık bigbagÜrün Analizleri - Yem KaliteTESTLERTESTSLİMİTLER (LIMITS)Bakır (C)Copper (Cu)25 % minKurşun (Pb)Lead..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
BORAKS DEKAHİDRAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: BORAKS DEKAHİDRAT 25 KG
Boraks Nedir? Boraks Nasıl Kullanılır?Boraks (sodyum borat) toprakta, suda ve bitkilerde doğal olarak bulunan bir mineraldir. Bor elementinin kimyasal bir bileşiği olan Boraks, Sodyum, Bor, oksijen ve sudan oluşmaktadır. Boraks suda kolayca eriyebilen kristal yapıda bir maddedir. Ülkemizde bol mikta..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
ÇİNKO SÜLFAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: ÇİNKO SÜLFAT 25 KG
Çinko Sülfat Heptahidrat gübresi  içeriğinde ;Suda çözünür Çinko (Zn): %22,3Suda çözünür Çinko Sülfat (ZnSO4): %55 bulundurur.%100 formda suda çözünür formunda olup minimum %22,3 Zn (çinko) içerir.Suda tamamen çözünebilir yüksek oranda çinkoya sahiptir. Bitkilerin bodur kalmasını önler, bitki b..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
KALSİYUM NİTRAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: KALSİYUM NİTRAT 25 KG
Yüksek oranda kalsiyum içerdiğinden bu elemente fazlaca ihtiyaç gösteren bitkiler için ideal besin kaynağıdır. Bileşimindeki nitrat azotu ürünün sağlıklı olarak gelişmesini, yeterli irilik ve dolgunluğa ulaşmasını sağlar. Kalsiyum bitkide hücre duvarlarının ve bitki dokularının sertleşip güçlenmesin..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
MAGNEZYUM NİTRAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: MAGNEZYUM NİTRAT 25 KG
Magnezyum NitratBileşiminde azot ve yüksek oranda magnezyum ihtiva eder. Magnezyum bitkideki yeşil rengin (klorofil) ana bileşeni olup bitkinin güneş ışınlarından azami ölçüde faydalanmasını teşvik ede- rek fotosentez etkinliğini artırır. Bu özelliğiyle verim ve kalite üzerinde belirleyici etkiye sa..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
MAGNEZYUM SÜLFAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: MAGNEZYUM SÜLFAT 25 KG
Magnezyum SülfatEn yüksek magnezyum içeriğine sahip gübredir. Magnezyuma fazlaca ihtiyaç gösteren bitkiler için ideal bir besin kaynağıdır. Bununla birlikte yüksek oranda kükürt ihtiva eder. Magnezyum, bitkilerdeki yeşil rengin (klorofil) ana bileşeni olup bitkinin güneş ışınlarından azami ölçüde fa..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
MANGAN SÜLFAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: MANGAN SÜLFAT 25 KG
Görünüm Soluk Pembe, KokusuzKimyasal Adı Mangan sülfat monohidratKimyasal Formülü MnSO4.H2OAmbalaj Şekli 25 kg’lık torba ve 1.000 kg bigbagTeknik KaliteiTestler Tests Limitler (Limits)Mangan (Mn) Manganese (Mn) 31 % minKurşun (Pb) Lead (Pb) 50 ppm maxKadmiyum (Cd) Cadmium (Cd) 20 ppm maxArsenik (As)..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
MONO AMONYUM FOSFAT MAP 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: MONO AMONYUM FOSFAT MAP 25 KG
En yüksek fosfor içeriğine sahip gübredir. Fosfor ile birlikte azot ihtiva eder. Bitkinin ilk gelişme dönemlerinde uygulandığında kök gelişimini hızlandırır ve güçlü bir kök sistemi meydana getirir. Kuraklığa ve hastalıklara karşı dayanımı artırır. Tahıllarda kardeşlenmeyi teşvik ederek verim artışı..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
MONO POTASYUM FOSFAT MKP 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: MONO POTASYUM FOSFAT MKP 25 KG
Fosfor ve potasyumca en zengin gübredir. Özellikle azotça aşırı beslenmiş ve meyve tutma problemi görülen bitkilerde mükemmel sonuç verir. Bitkinin fosfor ve potasyum ihtiyacını karşılayarak dengeli beslenme sağlar. Çiçeklenme öncesi uygulandığında kuvvetli ve eşzamanlı çiçeklenmeyi teşvik eder, dan..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
POTASYUM SÜLFAT 25 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: POTASYUM SÜLFAT 25 KG
Yüksek oranda potasyum içerir. Dane ve meyvelerin iri, dolgun ve sert; renklerinin canlı olmasını sağlar. Ürünün gıda değerini (şeker, protein, aroma maddeleri, vitaminler) artırır. Meyve dökümünü en aza indirir. Olumsuz yetişme koşullarına, yatmaya ve hastalıklara karşı dayanıklılığı artırır. Yeter..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
SODYUM MOLİBDAT 5 KG
Fiyat Sor
Brand: Origami Kimya Model: SODYUM MOLİBDAT 5 KG
Sodyum molibdat, enzimlerin kofaktörü olarak bitki ve hayvanların metabolizması ve gelişimi için gerekli olan kristalimsi bir tozdur. Sıklıkla dihidrat formunda yani Na2MoO4·2H2O olarak bulunur.Sodyum molibdat anhidrit formuna karşı iyon olarak molibdat içeren inorganik bir sodyum tuzudur. Toksiktir..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)