Menu
Your Cart

Tüplü Ağaç Fidanı

Model: Ahududu Fidanı
AHUDUDU:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli gelişen bir ağaç.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Bitki güzel bir kırmızı renge sahiptir ve genellikle tatlıdır. Nadir olarak tam olgunlaşmamış olanlar ekşimsi olabilir.TOZLAYICI: Kendine verimlidir.HASAT ZAMANI: Sonbahar ayları...
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Anjelika Erik Fidanı
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları oldukça kuvvetli gelişir ve yarı yayvan taç oluşturur.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve iri seyreltme yapıldığında oldukça iri, yuvarlak, uçlardan hafif basık, oldukça sert et dokuludur. Kabuk koyu menekşe–siyah renginde ve pusludur. Meyve eti açık sarı renginde, çekirdek küçük ve ..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Avakado Fidanı
AVAKADO:Avokado herdem yeşil subtropik bir meyve türüdür. Avokadonun iklimsel istekleri turunçgillere benzer. Özellikle limon yetiştirme alanları bu meyve içinde uygundur. Avokado genellikle yayvan, bazen dikine gelişen herdem yeşil 6-20 yükseklikte bir ağaçtır.Avokado yetiştiriciliğini sınırlayan e..
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Model: Avustralya Yediveren Dut Fidanı
AVUSTRALYA DUT FİDANI:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yarı yayvan gelişir, çok verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Yumuşak dokulu, sulu ve parlak kırmızı renktedir.TOZLAYICI: Kendine verimlidir.HASAT ZAMANI: Mayıs başında başlar. Yaz boyu verir.TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri t..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
Model: Aydın Sarılop İncir Fidanı
SARI LOP İNCİR:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Taç önce dik, yayvan, sonra sarkık dallıdır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Sarı lop incirinin meyveleri yuvarlak, basık şekilli, tane ağırlığı 65-75 gram ağırlığı arasındadır. Kabuk sarı renkte ve kolay soyulur.TOZLAYICI: Tozlanma ilekleme ile gerçekleşir.HASAT ZAMANI: İlk olgun..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Dağ Çileği(Koca Yemiş) Fidanı
DAĞ ÇİLEĞİ (KOCA YEMİŞ): Herdem yeşil, 4 metreye kadar boylanabilen bir çalı, bazen de 7-8 m boyunda ufak bir ağaçtır. Koyu renkli, kırmızımsı kahverengi kabuk yaşlı gövdelerde çatlaklıdır.  Meyve dış kabuğu pürüzlü, olgunlaşırken sarı, olgunlaştığında kırmızıdır. Ağaçlar - 15 ºC kadar day..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Model: Domat Delice Zeytin Fidanı
DOMAT ZEYTİN:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli gelişen bir ağaç türüdür. Domat zeytin ağacı orta büyüklükte bir yapıya sahiptir ve yayvan yaprakları bulunur.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta iridir. Yuvarlağa silindiriktir. Yeşil renktedir. Et miktarı %89, yağ oranı %20'dir. Verimli bir çeşittir.TOZLAYICI: Kendine v..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Model: Ekşi Kara Dut Fidanı
Fidanlar mevsime göre açık köklü veya tüplü olarak gönderilmektedirEkşi kara dut 8-10 metreye kadar boylanabilen, yapraklar 10-20 cm uzunluğunda ve 6-10 cm genişliğinde, alt yüzeyi tüylü, üst yüzeyi pürüzlü ve kısa sert tüylüdür.Yenebilen meyveleri koyu mor ya da hemen hemen kara renkliOlgunlaşınca ..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)