Menu
Your Cart

Şeftali Fidanı

Model: Cresthaven Şeftali Fidanı
CRESTHAVEN ŞEFTALİAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Yarı dik ve kuvvetli gelişir, çok verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri çok iridir. Düzgün yuvarlak, simetrik, meyve üst kısmı hafif basık, sap çukuru hafif belirgindir. Tüylü ve sarı zemin üzerine kırmızı renklidir. Sarı etli, çok sulu, çekirdek eten ayrılır ve..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Dıxıred Şeftali Fidanı
DIXIRED ŞEFTALİAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı yaygın ve kuvvetli gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve sarı zemin üzerine sıvama koyu kırmızı renkte sarı etli orta derecede sulu, az lifli, tatlı, yarma ve nakliyeye dayanıklıdır. Kış soğuklama isteği yüksektir. Marmara ve kuzey geçit bölgelerine tavs..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Elegant Lady Şeftali Fidanı
ELEGANT LADY ŞEFTALİAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette, yarı dik gelişim gösterir ve standart meyveler oluşturur.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta büyülükte olup meyve kabuğu sarı zemin üzerine sıvama koyu parlak kırmızı- mor renktedir. Meyve eti krem renginde, orta sulu, lezzetli, çekirdek ete ba..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Glohaven Şeftali Fidanı (Açık kök)
GLOHAVEN ŞEFTALİ FİDANIAğaç Özellikleri: Ağaçları dik ve kuvvetli gelişir, oldukça verimlidir. Marmara, Kuzey ve Güney geçit ve Güney doğu Anadolu bölgelerinde tavsiye edilir. Kış mevsimindeki düşük ısı derecelerine karşı duyarlıdır. Kış soğuklama isteği 850 saattir.Meyve Özellikleri: Meyvesi büyük,..
29,00TL Vergiler Hariç:29,00TL
Model: J.H. Hale Şeftali Fidanı
J.H HALE ŞEFTALİAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı yarı dik ve kuvvetli gelişir. Verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Çok iri, yuvarlak meyvelidir. Sarı zemin üzerine koyu kırmızıdır. Sarı, sulu ve ince dokulu. Çok kaliteli, aromalıdır.TOZLAYICI:Kendine kısırdır. Diğer bütün çeşitler tozlayıcı olarak kullanılır.HASAT..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
Model: On Numara Şeftali Fidanı
ON NUMARA ŞEFTALİ FİDANI ÖZELLİKLERİ Red Globe Çeşidi olarakta bilinmektedir. Garnem Anacına Aşılı - Yarı Bodur- 100 Cm ve üzeri boydadırEge, Marmara ve Akdeniz bölgeleri için özellikle tavsiye edilmektedir.Çok iri meyve vermektedir.Meyve Türü ŞEFTALİ Çeşit On Numara Ağaç Özelliği Ağaçları kuvv..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Spring Bella Şeftali Fidanı (Erkenci)
SPRİNG BELLA ŞEFTALİ AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette yayvan gelişen verimli bir çeşittir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Sarı zemin üzerini -90 kaplayan canlı kırmızı renktedir. Meyve silindirik, basık, orta irilikte, yarı tüylüdür. Meyve eti sarı renkte, sert, sıkı dokulu ve orta lezzetlidir.TOZLA..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Spring Lady Şeftali Fidanı (Erkenci)
SPRİNG BELLAAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette yayvan gelişen verimli bir çeşittir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Sarı zemin üzerini -90 kaplayan canlı kırmızı renktedir. Meyve silindirik, basık, orta irilikte, yarı tüylüdür. Meyve eti sarı renkte, sert, sıkı dokulu ve orta lezzetlidir.TOZLAYICI:Kendine v..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)