Menu
Your Cart

Saksıda Ağaç Fidanı

Model: Aronia Fidanı
..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
Model: Bektaşi Üzümü Fidanı
..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
Model: Defne Fidanı
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR NE ZAMAN ME..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Hünnap Fidanı
HÜNNAP:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette gelişim gösterir. Sık dallı ve dikenlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve kabuğu ilk olgunlaştığında açık yeşil daha sonra kahverengi renk alır. Meyve eti olgunlaşmadan önce beyaz, olgunlaştıktan sonra sarıdır. Oldukça lezzetlidir.HASAT ZAMANI: Eylül sonu-Eki..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: İri Meyveli Kumkuat Fidanı
İRİ MEYVELİ KUMKUAT FİDANI :Diğer kumkuat çeşitlerine göre meyve çapı daha fazla olup erken meyveye yatmaktadır. Verimli bir çeşit yuvarlak kabuk tatlı ama çekirdeklidir. Meyveleri üzerinde uzun sure kalabilir. Koyu portakal rengindedir...
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Model: Saksıda Muz Fidanı
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR VE NE ZAMAN..
80,00TL Vergiler Hariç:80,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)