Menu
Your Cart

Nektarin Fidanı

Model: Alacalı Limon Fidanı
ALACALI LİMON Ev, balkon teras ve bahçeler için uygun olan bir limon çeşididir. Göz alıcı sarı, yeşil, rengarenk yaprakları ile hoş bir narenciye çeşididir.  Meyvesi orta büyüklükte ve çok az çekirdeklidir. Meyvesi ve bitkisi yoğun kokuludur. Meyve dış kabuğu sarı yeşil renkte, meyve iç ön..
85,00TL Vergiler Hariç:85,00TL
Model: Beyaz Tüysüz Nektarin Fidanı
BEYAZ TÜYSÜZ NEKTARİNAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Dik ve oldukça büyüktür.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri orta iriliktedir. Tüysüz, yeşilden sarıya çalan renktedir, meyve kabuğunda %10'luk kızarmalar görülebilir. Meyve eti beyazdan sarıya çalan renktedir. Kaliteli, meyve kokusu ve lezzeti mükemmeldir.TOZLAYICI: K..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Big Top Nektarin Fidanı
BİG TOP NEKTARİNAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yarı dik gelişir. Oldukça verimli bir çeşittir. Güçlü bir ağaç yapısına sahiptir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: İri ve dayanıklı bir çeşit olup yarı yarmadır, kabuk rengi turuncu zemin üzerine koyu kırmızı, hafif uzunumsu bir yapıya sahiptir, meyve eti sarı ve lezze..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Sweet Lady Nektarin Fidanı
..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Venüs Nektarin Fidanı
VENÜS NEKTARİNAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Venüs çeşidi ağaç yapısı olarak kuvvetli ve geniş formdadır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Verimli bir çeşittir. Güçlü bir ağaç yapısına sahiptir. Nektarin (tüysüz şeftali) yetiştirilen bütün bölgelerimiz için uygundur. Meyveleri sarı zemin üzerinde sıvama ve tamamen koyu kırmızı..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)