Menu
Your Cart

Narenciye Fidanı

Model: Calamondin Orange Süs Mandalinası
Calamondin Orange Süs Mandalinası:Çin orijinli olup mandalin-kumkat melezidir. Ağacı ve meyveleri küçüktür ve meyvesi yenebilir. Meyveleri ağacın üzerinde uzun zaman dökülmeden durabilir. İyi bakılırsa yıl boyunca durmadan çiçek açıp meyve vermeye devam eder. Çiçekleri çok yoğun bir kokuya sahiptir...
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Model: Citrus Aurantium Bergamia Bergamot Fidanı
Citrus aurantium Bergamia Bergamot Fidanı:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ:  Ağacı orta büyüklükte dikensiz ve yayvan bir taca sahiptir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Koyu yeşil yaprakları, beyaz çiçekleri, armutumsu veya küre şeklinde meyvelere sahiptir. Meyveleri, dış görünüm itibarıyla limon gibi sarı, tadı ekşi ve sul..
80,00TL Vergiler Hariç:80,00TL
Model: Enterdonat Limon (150cm+) Fidanı
Açık yeşil, parlak ve ince kabukludur. Meyvesi orta iriliktedir. Bol güneşi sever. Eylül-Ekim aylarında hasat edilir. ..
38,00TL Vergiler Hariç:38,00TL
Model: Greyfurt Fidanı
GREYFURT FİDANI:Akdeniz ve Ege bölgelerinde yetiştirilmeye başlanmıştır.4-6 m'ye kadar boylanabilen greyfurt fidanının, toprakta derinlere inebilen sağlam kök bir yapısı ile dik ve düz bir gövdesi vardır.Çok iyi yapılı dallarında ,koyu yeşil renkli sert, parlak ve pürüzsüz yüzeyli iri yaprakları pek..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Model: İri Meyveli Kumkuat Fidanı
Diğer kumkuat çeşitlerine göre meyve çapı daha fazla olup erken meyveye yatmaktadır. Verimli bir çeşit yuvarlak kabuk tatlı ama çekirdeklidir. Meyveleri üzerinde uzun sure kalabilir. Koyu portakal rengindedir...
55,00TL Vergiler Hariç:55,00TL
Model: Kamkuat Fidanı
Kamkuat Fidanı:Fazla büyümeyen kamkat fidanı veya diğer adıyla kumkuat fidanı her daim yeşil yapraklarıyla ve meyvenin bitki üzerinde aylarca kalabilmesiyle ünlüdür. Kamkat bitkisinin meyveleri kabukları soyulmadan yenilebilmektedir. Nagami kamkat meyvesi diğer kamkat çeşitlerine göre meyvesi daha b..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Model: Klemantin Mandalina Fidanı
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta büyüklükte, sık yapraklı, çok dallı ve yuvarlak bir taç oluşturur.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve kabuğu portakal renginde ve hafif pürüzlüdür. Kabuğun meyve etine bağlılığı orta sıkıdır. Kabuğu kolay soyulur. Meyve eti koyu portakal renkte, gevrek, sulu ve aromalıdır.HASAT ..
80,00TL Vergiler Hariç:80,00TL
Model: Mayer İnce Kabuklu Limon Fidanı
İNCE KABUKLU MAYER LİMON FİDANIMayer Limonu Ege ve akdeniz bölgeleri dışındaki yerlerde toprağa dikenler kışın donlardan korumak için hava alacilecek bir bez ile sarmalarını tavsiye ederiz yada büyük bir dekoratif saksıda kış harici dış mekanlarda kışın saksısı ile beraber evin içinde ışık alan bir ..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Nadir Bulunan Süs Portakalı (Üzeri Meyveli, Saksılı)
..
75,00TL Vergiler Hariç:75,00TL
Model: Satsuma Mandalin Fidanı 2-3 yaş
 SATSUMA MANDALİNA FİDANI:Meyveleri koyu turuncu renkte, üstten basık ve orta iriliktedir. Meyve genişliği 51.22 mm, uzunluğu 51.22 mm, ağırlığı 99.59 g'dır. İnce kabuklu, kabuğu yumuşak, kolay soyulan bir türdür. Meyveleri bol sulu, çekirdeksiz, kendine has aromaya sahiptir. Tat koku ve kalite..
40,00TL Vergiler Hariç:40,00TL
Model: Süs Limonu Üzeri Meyveli Saksılı 50-100 cm
..
65,00TL Vergiler Hariç:65,00TL
Model: Üzeri Meyveli Alacalı Süs Mandalinası Fidanı
..
58,00TL Vergiler Hariç:58,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)