Menu
Your Cart

Ceviz Fidanı

Model: Chandler Ceviz Fidanı
CHANDLER CEVİZ:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Yarı Kuvvetli ve yarı yayvan, çok verimli.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Rakım 1000-1100 metreye kadar dikim sağlanabilir. Meyveleri bir arada ve salkım şeklindedir. Meyve ağırlığı 13 gr, iç oranı % 49-52 'dir. İç ağırlığı 6.5-7 gr. olup kuru ve taze ceviz olarak tüketilmeye elv..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Fernette Ceviz Fidanı
FERNETTE CEVİZ:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Yarı kuvvetli ve yayvan gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri oval, ince kabuklu ve dış kabuğundan kolay ayrılır. Meyve iç rengi beyaz, iç randımanı %50 dır. Karasal iklimin hakim olduğu ekolojilere tavsiye edilmelidir. Bu çeşit Fernor cevizinin iyi bir to..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Fernor Ceviz Fidanı
FERNOR CEVİZ:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Yarı kuvvetli ve yayvan gelişir, çok verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta iri - iri arasındadır. Ovaldir ve az pürüzlüdür. İncedir. Kabuk ile ceviz kolay ayrılır. İç rengi beyazdır. Kabuk - iç randımanı %51'dir. Çok kalitelidir. Yaş ve kuru olarak tüketilebilir.TOZLAYICI..
38,00TL Vergiler Hariç:38,00TL
Model: Franquette Ceviz Fidanı
FRANQUETTE CEVİZ:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve dik gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri Orta iri - iri arasındadır. Kabuğu incedir, kabuk ile iç kolay ayrılır. Meyve iç rengi beyazdır. Kabuk - iç randımanı %46 dır.HASAT ZAMANI: Rakıma göre değişiklik gösterir. Eylül ayı içinde.TÜPLÜ MEYV..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)