Menu
Your Cart

Aşılı Fidanlar

Model: Akça Armut Fidanı (Açık kök)
AKÇA ARMUTAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı kuvvetli ve yarı dik gelişme eğiliminde olan, sık dallı ve dikenli yerli çeşitlerimizdendir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta irilikte, koni şeklinde, meyve kabuğu, yeşil zemin üzerine sarı renktedir. Meyve eti yeşilimsi beyaz, sulu, tatlı, gevrek, hoş kokulu ve az kuml..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Amasya Elma Fidanı (Açık kök)
AMASYA ELMA FİDANIAmasya denilince akla ilk olarak Misket elması gelir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, eğer mevsimiyse, mutlaka Misket elması"Amasya Elması" olarak karşınıza çıkar.Amasya Misket Elmasının en büyük özelliği bir yıl meyve verirse diğer yıl vermemesidir. Bir yüzü kırmızı, diğer y..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Ankara Armut Fidanı (Açık kök)
..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
Model: Arapkızı Elma Fidanı (Açık kök)
 Arapkızı ElmaAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve yarı dik gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Orta iridir. Yuvarlağa yakın, hafif konik. Yeşildir, beyaz beneklidir. Yeşil-Sarı zemin üzerine koyu kırmızı ve küçük benekli. Sap çukuru çevresi hafif paslı. Açık krem renkte , sert ve gevrek. Mayhoş, s..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
Model: Aurora Kayısı Fidanı (Açık kök)
AURORA KAYISIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaç yapısı iri ve dikine büyür. Erkenci cinslerin arasında yer alır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Turuncu kabuk üzerine güneş gören kısımlar kırmızı yanak yapar. Şeker oranı iyidir. Yassı ve oval bir sekle sahiptir. Yarmadır.TOZLAYICI: Kendine verimli bir çeşittir.HASAT ZAMANI: ..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
Model: Beyaz Dut Fidanı (Açık kök)
BEYAZ DUT FİDANIAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Beyaz dut fidanı kalın dallı, geniş tepeli bir ağaçtır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveler olgunlaşınca beyaz renk alır; tatlıdır.TOZLAYICI: Kendine verimli.HASAT ZAMANI: Haziran-TemmuzTÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan v..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
Model: Beyaz Tüysüz Nektarin Fidanı (Açık kök)
BEYAZ TÜYSÜZ NEKTARİNAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Dik ve oldukça büyüktür.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri orta iriliktedir. Tüysüz, yeşilden sarıya çalan renktedir, meyve kabuğunda %10'luk kızarmalar görülebilir. Meyve eti beyazdan sarıya çalan renktedir. Kaliteli, meyve kokusu ve lezzeti mükemmeldir.TOZLAYICI: K..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Black Splendor Erik Fidanı (Açık kök)
AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı orta kuvvette olamakla beraber yayvan şekilde gelişim gösterir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta irilikte ve kenarlardan yassılaşmış şekildedir. Deri rengi mavi-siyah ile sırt kısmında kırmızımsı- kahverengidir.TOZLAYICI: PionerHASAT ZAMANI: Haziran 2. Hafta- 3. Hafta..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Chandler Ceviz Fidanı (Açık kök)
CHANDLER CEVİZAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Yarı Kuvvetli ve yarı yayvan, çok verimli.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Rakım 1000-1100 metreye kadar dikim sağlanabilir. Meyveleri bir arada ve salkım şeklindedir. Meyve ağırlığı 13 gr, iç oranı % 49-52 'dir. İç ağırlığı 6.5-7 gr. olup kuru ve taze ceviz olarak tüketilmeye elve..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Cresthaven Şeftali Fidanı (Açık kök)
CRESTHAVEN ŞEFTALİAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Yarı dik ve kuvvetli gelişir, çok verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri çok iridir. Düzgün yuvarlak, simetrik, meyve üst kısmı hafif basık, sap çukuru hafif belirgindir. Tüylü ve sarı zemin üzerine kırmızı renklidir. Sarı etli, çok sulu, çekirdek eten ayrılır ve..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Deveci Armut Fidanı (Açık kök)
Tüplü Deveci armut fidanı: AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette büyür.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyvesi iri-çok iri, basık, alt kısmı geniş ve boyunsuzdur. Çiçek çukuru derindir. Meyve yüzeyi hafif girintili çıkıntılı olup kabuğu ince, zemin rengi sarı, passız, bazen güneş gören yüzü pembe- kırmız..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
Model: Dıxıred Şeftali Fidanı (Açık kök)
DIXIRED ŞEFTALİ:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı yaygın ve kuvvetli gelişir, verimlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve sarı zemin üzerine sıvama koyu kırmızı renkte sarı etli orta derecede sulu, az lifli, tatlı, yarma ve nakliyeye dayanıklıdır. Kış soğuklama isteği yüksektir. Marmara ve kuzey geçit bölgelerine tav..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 38 (4 Sayfa)