Menu
Your Cart

Armut Fidanı

Brand: Origami Kimya Model: Akça Armut Fidanı
AKÇA ARMUTAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağacı kuvvetli ve yarı dik gelişme eğiliminde olan, sık dallı ve dikenli yerli çeşitlerimizdendir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve orta irilikte, koni şeklinde, meyve kabuğu, yeşil zemin üzerine sarı renktedir. Meyve eti yeşilimsi beyaz, sulu, tatlı, gevrek, hoş kokulu ve az kuml..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
Model: Ankara Armut Fidanı
ANKARA ARMUTU:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları kuvvetli ve yayvan gelişir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyvesi orta iri yuvarlakça, boyunsuz, alt kısmı geniştir. Meyve kabuğu açık yeşil, yeme olumunda sarımsı yeşil ve incedir. Meyve eti tatlı, çok sulu ve güzel aromalıdır. TOZLAYICI: Akça armutHASAT ZAMANI: Ağ..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
Model: Deveci Armut Fidanı
Tüplü Deveci armut fidanı: AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette büyür.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyvesi iri-çok iri, basık, alt kısmı geniş ve boyunsuzdur. Çiçek çukuru derindir. Meyve yüzeyi hafif girintili çıkıntılı olup kabuğu ince, zemin rengi sarı, passız, bazen güneş gören yüzü pembe- kırmız..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
Model: Etruşka Armut Fidanı
Erkenci Etruşka armut fidanı AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: İtalya’da melezleme ile elde elden ağaç yarı dik gelişen ve geniş taç oluşturan erkenci çeşitlerdendir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri Akça armudunu andırmakta, ancak meyveleri Akça fidanından biraz daha iridir. Meyve kabuğu zemin rengi sarımtırak yeş..
28,00TL Vergiler Hariç:28,00TL
Haziran Güzeli Armut Fidanı
Çok Satan
Model: Haziran Güzeli Armut Fidanı
Ağaçları yarı dik ve çok hızlı gelişme sağlar.En erkenci armut  fidanı çeşidi olup çok verimlidir.Orta irilikte yeşil zemin üzerine kırmızı yanaklıdır. Sulu, tatlı ve hoş kokuludur. Meyve eti sarı, hafif kumludur. Ortalama 50 mm genişlikte, sap hariç 95 mm uzunlukta olup yaklaşık..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Hosui Japon Armut Fidanı
Hosui Asya Armut fidanı AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaç gelişimi kuvvetlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri açık kahve rengi zemin üzerine sarı benekli ve az paslıdır. Meyvesi bol sulu ve iri bir armut çeşididir. Meyvesi çok lezzetlidir.TOZLAYICI: Tozlayıcı gerektirmeyen kendine verimli bir çeşittir.HASAT..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Model: Margarit Marilla Armut Fidanı
Margarit Marilla Armut FidanıAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ateş yanıklığı hastalığına dayanıklıdır. Ağaçları yarı dik ve çok hızlı gelişir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri iri, bazen de çok iridir. Meyveleri yeşil sarı zemin üzerine beneklidir. Meyve eti beyaz, kumlu, çok sulu ve sert ve lezzetlidir.TOZLAYICI: WILL..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
Model: Rıza Bey Armut Fidanı
RIZA BEY ARMUTAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli, Yarı dik.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Dış kabuk rengi açık yeşil, meyve içi sarımsı beyaz, orta sulu. Meyve büyüklüğü orta iri ile iri arasıTOZLAYICI: WilliamsHASAT ZAMANI: Temmuz ortası ..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Model: Santa Maria Armut Fidanı
Santa Maria Armut AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Orta Kuvvetli, Dik. Ağaçları güçlü ve erken verime yatar, yarı dik ve hızlı gelişir. Verimli ve ülkemizde çok yaygın bir çeşittir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve iri ve konik şekillidir. Meyve kabuk rengi hasat döneminde açık yeşil zemin üzerine al yanaklıdır. Meyve..
27,00TL Vergiler Hariç:27,00TL
Williams Armut Fidanı
Çok Satan
Model: Williams Armut Fidanı
WİLLİAMS ARMUTAĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları gençken dikine kuvvetlice büyür, meyve vermeye başlayınca gelişme yavaşlar ve yayvanlaşır.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Hasat olgunluğuna geldiğinde meyve sarı renktedir. Meyvesi orta iri - iri konik, boyunlu, orta kısmı geniş armut biçimindedir. Meyve kabuğu açık yeşil..
30,00TL Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)