Menu
Your Cart

Karpuz Fideleri

Model: 501 F1 Karpuz Fidesi
Bitki                                                                                    &..
1,20TL Vergiler Hariç:1,20TL
Model: Aşılı 501 F1 Karpuz Fidesi
BitkiBitki yapısı güçlüErkenciYüksek verimliMeyveMeyve hafif ovalMeyve iriliği 8-10 kgRaf ömrü çok uzunLezzet ve aroma çok iyiYetiştirme ortamıAçık tarla, sera..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Aşılı Celine F1 Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Aşılı Celine F1 Karpuz Fidesi
Örtüaltı yetiştiriciliği ve erken üretimde,  meyve tadı ve yüksek verimiyle ön plana çıkar.ÖZELLİKLERErkenciMükemmel meyve rengi ve kalitesiGüçlü aroma ve mükemmel tatYüksek verim..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Aşılı Dizayn F1 Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Aşılı Dizayn F1 Karpuz Fidesi
Dönemi : Sera, Baran ve Tünel altı, Açık tarlaMeyve Kg-Ad-Boy : 7-12 kgMeyve Şekli : OvalOlgunlaşma : Süper ErkenciAçıklama : Sadece aşılı yetiştiriciliğe uygun, Aşıda anaç uyumu çok iyi, üniform meyve şekli, yüksek tonajlı, albenisi yüksek meyve kabuğuMükemmel aroma ve lezzet, nakliyeye dayanıklı,..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Model: Aşılı Karpuz Fidesi
Her Marka Karpuz Tohumunun Aşılı Fidesi Bulunur.Kullanılan Markalar: Crimson Tide F1Crimson Ruby F1501 F1Üstün F1Odipus F1Crisby F1Crim Star F1Patanegra F1 -Siyah Karpuz Satarbust F1Pascal F1 - Siyah KarpuzKarain F1 - Siyah KarpuzDizayn F1Destan F1..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Aşılı Odipus F1 Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Aşılı Odipus F1 Karpuz Fidesi
Bitki Tipi: Çok GüçlüErkencilik: GeççiMeyve Büyüklüğü (kg): 13-16Meyve Eti Rengi: Koyu KırmızıMeyve Şekli: OblongMeyve Tipi: ÇizgiliOdipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 13-16 Kg, ağırlığında kabuk ren..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Aşılı Samkar F1 Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Aşılı Samkar F1 Karpuz Fidesi
Ortalama Ağırlık 12 -15 kgÖrtü altı ve açık tarla ana sezon ve orta erkenci dönem yetiştiriciliğine uygun .Meyve tutumu çok güçlü ve yüksek verimlidir.Çok hızlı toprak adaptasyonu ve çok güçlü çıkışı vardır.Kendine özgü buğulu deseni var,çok uzun raf ömrüne sahiptir...
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Model: Aşılı Starburst F1 Karpuz Fidesi
Starburst orta erkenci segmentte ve açık yeşil zemin üzerinde koyu renk çizgilere sahip orta - orta büyük meyve büyüklüğüne sahip bir karpuz çeşididir. 11+ brix değeri, pazarda istenen büyüklükte üniform meyvesi, yüksek verim potansiyeli, tarlada bekletme imkanı, uzun raf ömrü, aşılı dikime uygunluğ..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Aşılı Usta F1 Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Aşılı Usta F1 Karpuz Fidesi
BitkiYapraklar orta iri, güçlü, orta erkenci, aşı uyumu çok iyi.Meyve     Oval Crimson Sweet tipi, meyve et rengi koyu kırmızı, gevrek, şeker oranı çok yüksek, ala şerili desen,  8-10 kg, 1. sınıf meyve tutumu yüksek.Yetiştirme Dönemi     Sera, alçak tünel ve açık ..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Model: Aşılı Üstün F1 Karpuz Fidesi
BİTKİ    Yapraklar orta iriGüçlüErkenciÇok verimliMEYVE    Oval crimson sweet tipiMeyve et rengi al kırmızıKabuk açık ve koyu yeşil alalıÇok kaliteliMeyve eti gevrek, tat çok iyi7-10 kgRaf ömrü uzunŞekil ve kabuk yapısı nakliyeye veistife çok uygunYETİŞTİRME DÖNEMİ ..
2,75TL Vergiler Hariç:2,75TL
Bolkan F1 Karpuz Fidesi
Yeni Ürün
Model: Bolkan F1 Karpuz Fidesi
Çeşit : BOLKAN F1Dönemi : Sera, Baran ve tünel altıMeyve Kg-Ad-Boy : 8-12 kgMeyve Şekli : Hafif ovalOlgunlaşma : ErkenciAçıklama : Aşışız yetiştiriciliğe uygundur.     Lezzetli, dış albenisi mükemmel. çok yüksek verimlidir...
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Model: Bozbey F1 Karpuz Fidesi
BİTKİ :Yapraklar orta iriGüçlü ErkenciÇok verimliMEYVE :Oval crimson sweet tipi Meyve et rengi al kırmızıKabuk açık ve koyu yeşil alalıÇok kaliteliMeyve eti gevrek, tat çok iyi7-10 kgRaf ömrü uzunŞekil ve kabuk yapısı nakliyeye ve istife çok uygun        YETİŞ..
1,20TL Vergiler Hariç:1,20TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)