Menu
Your Cart

Biber Fideleri

Türkiye'nin tüm bölgelerine uygun üretilen sebze fidelerini  kolay ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Zengin içerikler, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Özel Üretim

Model: A-Z 26 F1 Jalapeno F1 Biber Fidesi
Jalapen tipli biber çeşitidir.Bitki yapısı güçlüdür,soğuğa dayanıklıdır.Meyve yapısı acı,düz ve yeşildir.Olgunlaşınca kırmızı renge sahiptir.Meyve uzunluğu 8 - 10 cmdir.Verimi oldukça yüksektir...
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Model: Abide F1 Çarliston Biber Fidesi
BİTKİ : Çarliston Biber Güçlü Erkenci ve yüksek verimliMEYVE : Yüksek kaliteliAçık yeşil22-24 cmParlak ve uzunRaf ömrü uzunYETİŞTİRME DÖNEMİ : Açık Tarla..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Model: Acuka F1 Kapya Biber Fidesi
BitkiKapya biber, güçlü, kompak bitki, iri yapraklı.IR: TSWVMeyveAcı, düzgün, orta iri, 22-23 x 5-5,5 cm, kaliteli.Yetiştirme DönemiSonbahar, tek ekim, ilkbahar sera ve açık tarla...
1,20TL Vergiler Hariç:1,20TL
Model: Adriana F1 Sivri Biber Fidesi
Tür: Açık Saha içinBitki: Erkenci, kolay adaptasyonMeyve: Parlak renk, uzun, kalınDirenç: TMVSıcak iklimler için yüksek verim, kolay meyve ayarıUzunluk : 17 - 18 cm Tatlı Sivri ..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Model: Akra F1 Sivri Biber Fidesi
Bitkiİnce sivri biber, güçlü, kompak bitki, boğum arası kısa, iri yapraklı, erkenci.IR: TSWV MeyveTatlı, düzgün, 22-23 X 1,2-1,5 cm, lezzetli, kaliteli. Yetiştirme Dönemiİlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla...
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Model: Aktif F1 Jalapeno Biber Fidesi
Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiștiriciliğineuygun.Bitki: Jalepon tipi biber, güçlü, meyve tutumu çokiyi, çok verimli, uzun hasad periyodu, adaptasyonyeteneği çok güçlü ve soğuğa dayanıklı.Meyve: Acı, koyu yeșil meyve, olgun meyve rengikırmızı, yüksek kalite, kalın etli, sert ve 8 x 3,5 cm.Dayanım..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Model: Albayrak F1 Kapya Biber Fidesi
Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cmÜretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı YetiştiriciliğiDiğer ÖzelliklerBahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun,Kapya tipi,Bitki yapısı orta güçlü,Meyveleri koyu kırmızı renkli, tatlı, düz ve silindirik,Geniş adaptasyon yeteneğine sahip kapya bib..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Model: Alkırmızı F1 Kapya Biber Fidesi
BİTKİ :Kapya biberGüçlü bitkiOrta erkenciYüksek verimliİklim şartlarından kaynaklanan strese dayanıklıBoğum arası orta uzunluktaTSWV virüs toleranslıMEYVE :Uzunluk 24 cm.Meyve çapı 5 cm.DüzgünKoyu yeşil renkliOlgun meyve kırmızıÇatlama yok..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Model: Anadol F1 Dolma Biber Fidesi
BİTKİ ÖZELLİKLERİ  Bitki Kuvveti OrtaOlgunluk Zamanı ErkenciVerim Yüksek   MEYVE ÖZELLİKLERİ  Uzunluğu 7,5-8cmLob Sayısı 3-4Et Kalınlığı 3-3,5 mmTat TalıRenk YeşilRaf Ömrü Uzun   YETİŞTİRİCİLİK ÖZELLİKLERİ  Yetiştiricilik Şekli Örtüaltı ve AçıksahaMevsim Güzlük ..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Model: Arena F1 Kapya Biber Fidesi
BitkiKapya biber, güçlü, boğum araları orta, erkenci, yüksek verimli. IR: TSWV Meyve  Tatlı, sert ve etli, koyu kırmızı, çatlama yapmaz, 22 - 24 cm, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi  ilkbahar, sonbahar sera ve açık tarla..
0,95TL Vergiler Hariç:0,95TL
Model: Ayberk F1 Çarliston Fidesi
BİTKİ : Bitki Yapısı Güçlü,Açık tarla ve seraya uygunKök hastalıklarına yüksek tolerans,TSWV spotted wilt toleransMEYVE:Mükemmel renk ve tonaj 20-22 cm Kaliteli meyve..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Model: Aydemir F1 Kapya Biber Fidesi
BitkiKapya biber, çok güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli.IR:TSWVMeyveTatlı, koyu kırmızı, iri meyveli, etli, çatlama yapmaz, ihracata uygun.Yetiştirme DönemiTek ekim sera...
1,50TL Vergiler Hariç:1,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 64 (6 Sayfa)